Юрась Луценко, що зробив політичне ім’я на страті Гонгадзе

3fb763f-485-lucenko

Юрась Луценко, що зробив політичне ім’я на страті Гонгадзе, і Сашко Турчинов, що у перервах політичного негідництва досі рядиться у християнське вбрання, обидва абсолютно поінформовані про вбивство – авторитетом посад СВІДОМО брехали: самогубство.

Відпрацьовували преференції отримані від Кучми і Пінчука у обмін за гарантію їхньої недоторканості.

Поплічники вбивства? Організатори фальсифікації? Зрадники Майдану?

Судіть самі, якщо не заважають вже традиційні для українців політичні граблі.

А тим часом Луценко, за рекомендацією родини Кучми-Пінчука, призначає у заступники Генерального прокурора – Валентину Теличенко. (Така собі витончена підлість, що у крові і мабуть – генах, цієї родини: аби Кучму захищали не друзі, а ті, що верещали голосніше всіх про «справу честі». Аби саме вони завершили фальсифікації слідства. Аби саме Луценко з Теличенко злизали з рук Кучми кров Гонгадзе. Аби саме Українська правда, а не хтось інший смоктав з блюда вбивці. Того Кучми, що замовив страту засновника і Дон Кіхота Української правди – Гонгадзе.) Призначає, ту саму агентесу, що за Перебудови за «комсомольським» дорученням улесливо терлась біля дисидентів Гельсінської спілки, а тепер публічно плює у їхні очі.

Ту саму Теличенко, що як і Луценко зробила собі ім’я на крові Гонгадзе. Зробила, а тоді їздила майже щомісяця у колонію до виконавців вбивства. Возила гроші, їжу, одяг і навіть не соромилася публічно на телебаченні рекомендувати одного з вбивць Гонгадзе – Поповича «готовим міністром внутрішніх справ України».

Ту саму Теличенко, яка разом з печерським суддею Мельником, прокурорами Шиловим і Волошиним,нарешті разом з регіональним патрицієм Пшонкою шантажувала Пукача життям його родини. Аби він замість Кучми назвав замовниками вбивства невинних людей.

Ту саму Теличенко,яка разом з ГПУ, суддями і О. Філатовим (тим, що тепер від імені Порошенко вручну керує правосуддям) лягала кістками, аби суд по справі Гонгадзе був таємним, аби Кучму туди не викликали навіть свідком.

Гротеск? Не віриться? Як сталось?

Годі ілюзій — це перемога: не Гідності, а Негідників.

Це перемога не українців і Майдану, не Небесної сотні, а Кучми і Пінчука,Порошенка і Гройсмана, Турчинова і Парубія, Луценка і Теличенко.

Я довго працював вчителем. Бачив багато батьків своїх учнів. Але не знав жодного алкоголіка, який би хтів, аби його дитина була схожа на нього. Навіть злодії у законі не вчать ВЛАСНИХ діток по «понятіям», а здебільше мистецтвознавству, і бажано – у Сорбоні.

А чи хотіли би Ви, аби Ваші дітки і онуки не статками, а вчинками і душею були схожі на Кучму чи Порошенка?

Не зовні, а нутром – на Луценка чи Теличенко?

Похожие новости

Posted in Новости.