Як замовити квитки на потяг в мережі

Наступила пора відпочинків – оксамитовий сезон ось-ось розпочнеться, і тисячі, якщо не сотні тисяч українців помандрують відпочивати. „Хто куди, а я на море!” – ось найпопулярніша фраза усіх відпочивальників. Проте сьогодні вибір, куди повезти родину або всю компанію друзів, надзвичайно обмежений не лише фінансово, а й політично. Якщо ще „вчора” ми дружньо брали автомобіль та летіли в Судак або Євпаторію, а про Херсон та Одесу думали лише бюдженики, то сьогодні на південний берег Криму їдуть одиниці. В той же час, пляжі Херсону та Одеси не мають вільного місця впродовж кілометрів. Але ж як туди дібратися, якщо черги в касах на залізничних вокзалах також кілометрові, а своїм авто можуть лише олігархи добиратися?
Відповідь проста: замовлення квитків поїзд в режимі онлайн. Як це, що це і чому саме так? Пропоную завітати за посиланням вище на підрозділ сайту „ПриватБанку”, де можна замовити квитки.
Отже, на цій сторінці розташована інтерактивна форма, яка доможе підібрати потяг в потрібному напрямку, на певну дату й забронювати найзручніші місця. Підкреслимо, що вибір місця у вагоні за таких спекотних умов є надзвичайно важливим. В рядках „ОТКУДА” і „КУДА” заповнюємо пункти виїзду і призначення, наприклад, „РІВНЕ” та „ОДЕСА”. Далі в рядку нижче необхідно вибрати дату виїзду. Також, якщо необхідне бронювання квитків на потяг в обидва кінці, тобто, наприклад, „РІВНЕ” – „ОДЕСА” – „РІВНЕ”, слід натиснути кнопку „ТУДИ Й НАЗАД” над формою бронювання квитка, і вказати дату зворотної поїздки.
Після заповнення форми бронювання квитка на потяг, натискаємо ЗНАЙТИ і очікуємо на результати. Якщо потяг існує, і місця є в наявності, ви одразу можете забронювати їх на сайті. Для цього потрібно зазначити кількість пасажирів, а також персональні дані того, хто бронює квитки, а саме прізвище, імя, контактний телефон та електронну адресу. Провести оплату за замовлені квитки на потяг можна за допомогою вашого рахунку або картки в ПриватБанку.
Отже, Електронні залізничні квитки з bilet.pb.ua – завжди швидко, зручно та надійно! Жодних черг та максимум комфорту не відходячи від домашнього комп’ютеру.

Posted in Важное.