У скандал з 5 мільйонами групи Dzidzio вплутали маму Кузьми

12204336_12204350_385514446

Скандал в українській музичній групі Dzidzio (Дзідзьо), який розгорівся через рішення гітариста Лесика (Олега Турко) звільнитися і отримати компенсацію в розмірі 5 мільйонів гривень, завершився тим, що Лесик віддав свою частку в компанію «Мейсон Ентертеймент». Частку Турко в компанії отримала мама Андрія Кузьменка. Про це розповів фронтмен групи Дзідзьо Михайло Хома в інтерв’ю Каті Осадчій, передають  з посиланням на

«Лесик подарував свою частку в колективі мамі покійного Кузьми «Скрябіна» — Ользі Михайлівні, тому що саме з Кузьмою колись починалася ідея створення групи», — йдеться в повідомленні.

Дзідзьо також розкрив нові подробиці скандалу в групі. За його словами, Лесик не захотів переїжджати до Києва, а тому вирішив покинути колектив.

«Прийшла людина на збори засновників, де ми обговорювали подальший розвиток нашого колективу. Нам треба було переїжджати до Києва, тому що ми весь час проводили в дорозі. Він сказав: я так не хочу, я так не думаю, у мене інші плани. Я хочу продати свою частку, хочу виходити. Якщо ви не хочете купувати, будь ласка, я буду продавати іншим людям. Я кажу: скільки ти хочеш? Він назвав суму, це, напевно, вже всі знають — п’ять мільйонів двісті тисяч гривень. Я сказав, що таких грошей не маю», — пояснив Хома.

Відзначимо, що сума в 5 мільйонів гривень була ціною частки Турко в компанії «Мейсон Ентертеймент».

Тепер в групі з’явився новий гітарист — 28-річний Орест Галицький. Музикант відомий в шоу-бізнесі тим, що раніше тісно співпрацював з Іриною Білик.

Нагадаємо, в кінці березня Лесик з Дзідзьо зажадав від Михайла Хоми 5 мільйонів гривень в якості компенсації за вихід з колективу.

У відповідь Дзідзьо заявив, що відмовляється платити, так як не має таких грошей. «Я зробив пропозицію Лесику викупити його частку, але залишитися в колективі в якості гітариста.

Коли ми створювали компанію, Лесик вклав в статутний капітал 50 тисяч гривень. Я був готовий заплатити більше ніж в 10 разів — 600 тисяч гривень. Він відмовився. І виставив умову, що його частка коштує — 5 202,000 (п’ять мільйонів двісті дві тисячі), тобто більш ніж в 100 разів. Я відмовився платити, бо не маю таких грошей. У свою чергу Лесик заявив, що буде продавати свою частку третім особам, які не мають ніякого відношення до групи Дзідзьо. Після цього я вирішив, що наші творчі стосунки більше не мають сенсу», — пояснив тоді Дзідзьо.

Похожие новости

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Posted in Новости.