Порошенко: Ахметов приходив на Банкову, щоб запросити на футбол

920C3E86-9E8C-4704-9FEE-F22BBCBCB0DC_w640_r1_s

Олігарх Рінат Ахметов, колишній спонсор Партії регіонів, приїжджав на Банкову в Адміністрацію президента України, щоб запросити Петра Порошенка на футбольний матч фіналу кубку України, який відбувся у Львові 21 травня. Так президент України Петро Порошенко відповів на питання програми «Схеми» (спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») про те, чому і в яких питаннях олігархи і бізнесмени неанонсовано відвідують Адміністрацію президента, в тому числі о пізній порі.

«За два роки президентства я в Адміністрації бачився з Ахметовим, може, два рази. Ахметов, я точно знаю, частіше відвідував АП», – відповів Петро Порошенко.

Також він пояснив і свої зустрічі з олігархом Ігорем Коломойським, зазначивши, що бачився з ним частіше, коли той був головою Дніпропетровської обласної держадміністарції.

«З Коломойським – останнє питання, яке ми обговорювали, це була ліквідація податкової заборгованості і обговорення питання ліквідності і надійності роботи «Приватбанку», – зазначив президент.

Журналісти «Схем» неодноразово ставали свідками, як на зустріч до президента в АП неанонсовано приїжджають олігархи, бізнесмени, колишні «регіонали». Журналістам декілька разів відмовилися надати у відповіді на запити інформацію про те, які питання вирішуються на таких зустрічах, що не анонсуються і не фіксуються у публічних джерелах.

23 березня 2016 року журналісти «Схем» зафільмували, як із воріт Адміністрації президента виїхав «Мерседес» олігарха Ріната Ахметова і в супроводі охорони залишив урядовий квартал.

Похожие новости

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Posted in Новости.