Откуда тарифы? В сеть попали космические зарплаты газового ТОП-менеджмента

Откуда получаются космические тарифы и цена на газ в 2 раза выше рыночной?

Да все из зарплат ТОП-менеджмента компании Укргазвыдобування, которую выложил в сеть .

С оплатой труда чиновников можно ознакомиться .

П.І.Б. Професія Посадовий оклад
2 КЕРІВНИЦТВО
3 Бенько Володимир Михайлович Заступник Голови Правління 67 200,00
4 Гладун Віктор Володимирович Заступник Голови Правління 84 000,00
5 Гордієнко Олександр Михайлович Заст.директора виконавчого 84 000,00
6 Кобець Олена Анатоліївна Директор з правових питань 84 000,00
7 Короткова Маргарита Юріївна Директор з управління персоналом 84 000,00
8 Литвиновський Михайло Володимирович Директор з інформтехнологій та трансформ. бізнес процесів 84 000,00
9 Нагорняк Юрій Миколайович Заст.директора виконавчого з видобутку 200 000,00
10 Нестеренко Олексій Григорович Головний інженер 134 400,00
11 Прохоренко Олег Васильович Голова Правління 398 050,00
12 Романюк Олександр Миколайович Перший заст.Голови правління — директор виконавчий 358 300,00
13 Рубіш Юрій Васильович Директор фінансовий 84 000,00
14 Супрун Григорій Васильович Директор з питань безпеки 67 200,00
15 Токар Андрій Володимирович Директор з питань МТЗ 84 000,00
16 Федоренко Сергій Григорович Директор з комерційних питань 84 000,00
17 Чаус Вячеслав Анатолійович Директор з корпоративних та загальних питань 84 000,00
18 АПАРАТ ПРИ КЕРІВНИЦТВІ
19 Мачужак Михайло Іванович Головний геолог 67 200,00
20 Поліщук Лариса Іванівна прес-секретар 10 755,00
21 Хай Василь Васильович Радник Голови Правління 20 160,00
22 Хоменко Андрій Олександрович Радник Голови Правління 40 325,00
23 Хомин Іван Іванович Радник Голови Правління 53 760,00
24 ДЕПАРТАМЕНТ ВИДОБУТКУ ТА БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН
25 Галка Катерина Ігорівна Головний фахівець 4 735,00
26 Кобець Дмитро Сергійович Начальник сектора 12 095,00
27 Костогризова Олена Леонідівна Провідний інженер 4 500,00
28 Мирошніченко Дмитро Тарасович Головний фахівець 10 755,00
29 Мислюк Михайло Іванович Начальник департаменту 67 200,00
30 Михайлюк Василь Степанович Начальник сектора 12 100,00
31 Рибачук Сергій Анатолійович Начальник управління 20 160,00
32 Рижій Ірина Віталіївна Головний фахівець 10 755,00
33 Романів Марян Миколайович Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
34 Слободян Олег Володимирович Головний фахівець 10 755,00
35 Струпова Діна Анатоліївна Провідний фахівець 8 735,00
36 Тимах Володимир Григорович Начальник сектора 12 095,00
37 Ткач Володимир Миколайович Начальник відділу 14 785,00
38 Фатєєв Микола Іванович Головний фахівець 10 755,00
39 Ягодовський Сергій Ігорович Начальник управління 20 160,00
40 ДЕПАРТАМЕНТ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ
41 Арістов Юрій Васильович Заступник начальника відділу 13 440,00
42 Бєлканова Світлана Олексіївна Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
43 Бойко Євгеній Сергійович Головний фахівець 10 755,00
44 Булаткіна Світлана Володимирівна Головний фахівець 10 755,00
45 Голубицький Андрій Іванович Начальник управління 34 160,00
46 Долонська Тетяна Олександрівна Заступник начальника відділу 13 440,00
47 Драганчук Олег Іванович Заступник начальника відділу 13 440,00
48 Завадська Інна Федорівна Начальник відділу 16 800,00
49 Кобзєв Владислав Вячеславович Головний фахівець 10 755,00
50 Копил Олександр Вікторович Заступник начальника відділу 13 440,00
51 Негода Ольга Анатоліївна Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
52 Новацький Юрій Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
53 Пархоменко Оксана Сергіївна Головний фахівець 11 755,00
54 Пукшин Наталія Гелярівна Головний фахівець 10 755,00
55 Рудакова Олена Сергіївна Заступник начальника відділу 13 440,00
56 Струк Вячеслав Леонідович Головний фахівець 10 755,00
57 Суворова Юлія Вікторівна Заступник начальника відділу 13 440,00
58 Ткаченко Вячеслав Вікторович Головний фахівець 10 755,00
59 Тюпишев Андрій Миколайович Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
60 Чебаник Олег Анатолійович Начальник відділу 16 800,00
61 Чернобривка Олександр Петрович Начальник управління 34 160,00
62 Шалатоніна Світлана Віталіївна Головний фахівець 11 255,00
63 Яндола Олександр Олександрович Заступник начальника відділу 13 440,00
64 МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ТА ЕНЕРГЕТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ
65 Бершацький Костянтин Сергійович Заступник начальника відділу 13 440,00
66 Бойко Сергій Павлович Начальник відділу 14 785,00
67 Говенко Валерій Михайлович Начальник відділу 14 785,00
68 Клоченко Ігор Володимирович Головний фахівець 10 755,00
69 Кулик Володимир Іванович Начальник управління- головний механік 15 805,00
70 Олійник Анатолій Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
71 Сидорченко Віктор Захарович Заст.нач. управління 16 800,00
72 Щипачова Вікторія Валеріївна Головний фахівець 10 755,00
73 ДЕПАРТАМЕНТ ГЕОЛОГІЇ
74 Гіць Юлія Степанівна Заступник начальника відділу 13 440,00
75 Гетьман Олена Валентинівна Головний фахівець 10 755,00
76 Гоцинець Олег Степанович Заст. нач.департаменту 26 880,00
77 Гресько Олена Іванівна Начальник відділу 14 785,00
78 Давиденко Олександр Олексійович Заступник начальника відділу 13 440,00
79 Дудніков Микола Сергійович Начальник відділу 14 785,00
80 Дячук Федір Володимирович Начальник сектора 12 095,00
81 Остафійчук Ніна Вікторівна Головний фахівець 10 755,00
82 Паюк Сергій Олексійович Начальник департаменту 40 325,00
83 Сондей Володимир Миколайович Начальник відділу 14 785,00
84 Фоя Марина Петрівна Заступник начальника відділу 13 440,00
85 Чепіль Володимир Петрович Головний фахівець 10 755,00
86 Ягодовська Олена Володимирівна Начальник управління 20 160,00
87 Ячечак Іван Романович Начальник управління 20 160,00
88 ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ, РОЗРАХУНКІВ ТА РОБОТИ З БОРГАМИ
89 Винничук Леся Богданівна Головний фахівець 10 755,00
90 Дробинюк Валентина Миколаївна Начальник відділу 14 785,00
91 Квітка Марина Вячеславівна Заст.нач.управл.- нач. відділу 9 355,00
92 Курилич Лариса Богданівна Начальник сектора 12 095,00
93 Лепська Любов Іванівна Начальник відділу 14 785,00
94 Мачужак Олена Михайлівна Начальник управління 20 160,00
95 Назаревський Євгеній Олександрович Заступник начальника відділу 13 440,00
96 Накай Андрій Анатолійович Заст.нач.департаменту-нач.управління 20 160,00
97 Новосильцева Владлена Євгеніївна Заст.нач. управління 9 780,00
98 Овчаренко Ірина Сергіївна Начальник відділу 14 785,00
99 Пузир Оксана Володимирівна Начальник відділу 14 785,00
100 Пукшин Наталія Вікторівна Заст.нач.управл.- нач. відділу 9 355,00
101 Самойленко Олена Сергіївна Головний фахівець 10 755,00
102 Саченко Ірина Степанівна Заст.нач. управління 16 800,00
103 Сливінська Людмила Петрівна Начальник управління 20 160,00
104 Смирнова Тетяна Василівна Заступник начальника відділу 13 440,00
105 Сосіна Лідія Олександрівна Головний фахівець 10 755,00
106 Українець Олена Іванівна Головний фахівець 10 755,00
107 Харевський Альберт Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
108 Черевата Оксана Іванівна Начальник відділу 14 785,00
109 ДИСПЕТЧЕРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ
110 Гудзенко Костянтин Миколайович Начальник зміни 10 755,00
111 Дудка Сергій Миколайович Начальник зміни 10 755,00
112 Кащенко Віктор Гарійович Начальник управління 20 160,00
113 Кулик Олексій Володимирович Заст.нач. управління 16 800,00
114 Левін Ігор Олександрович Начальник зміни 10 755,00
115 Лукяненко Віктор Володимирович Начальник зміни 10 755,00
116 Мельник Ігор Миколайович Начальник зміни 10 755,00
117 Пінчук Олексій Йосипович Начальник зміни 10 755,00
118 Передерій Володимир Петрович Начальник зміни 10 755,00
119 Скирда Ігор Володимирович Начальник зміни 10 755,00
120 УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ
121 Борисов Павло Валентинович Начальник служби 12 095,00
122 Бринюк Михайло Васильович Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
123 Горбовий Станіслав Сергійович Головний фахівець 10 755,00
124 Кондратенко Олександр Юрійович Заст.нач. управління 16 800,00
125 Солдатов Єгор Валерійович Заст.голов. інженера — нач.управління 26 880,00
126 Тетюєва Дарина Олександрівна Провідний фахівець 8 735,00
127 Шельвінська Діна Борисівна Головний фахівець 10 755,00
128 ДЕПАРТАМЕНТ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ
129 Борисенко Оксана Василівна Головний фахівець 5 200,00
130 Бриндзя Інна Дмитрівна Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
131 Вакула Ірина Олександрівна Провідний бухгалтер 8 735,00
132 Дащенко Ганна Володимирівна Нач.управління-заст.голов.бухгалтера 23 520,00
133 Коломієць Наталія Володимирівна Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
134 Конишева Ганна Юліївна Заступник начальника відділу 13 440,00
135 Корень Тетяна Володимирівна Начальник відділу 14 785,00
136 Коцупатра Тетяна Володимирівна Головний фахівець 10 755,00
137 Ліхачова Олеся Василівна Начальник сектора 12 095,00
138 Миндреску Анжела Калинівна Провідний бухгалтер 9 545,00
139 Натина Маряна Василівна Провідний бухгалтер 6 260,00
140 Науменко Алла Борисівна Начальник відділу 14 785,00
141 Пелех Юлія Романівна Провідний бухгалтер 8 735,00
142 Пристай Оксана Дмитрівна Заступник начальника відділу 13 440,00
143 Семенова Тетяна Петрівна Головний фахівець 10 755,00
144 Сидорчук Таїса Володимирівна Начальник департаменту — головний бухгалтер 67 200,00
145 Стаднік Олена Павлівна Заступник начальника відділу 13 440,00
146 Ткачук Олексій Олексійович Нач.управління-заст.голов.бухгалтера 23 520,00
147 Чабанюк Ганна Дмитрівна Провідний бухгалтер 9 545,00
148 Юськова Юлія Володимирівна Провідний бухгалтер 8 735,00
149 КОНТРОЛЬНО — РЕВІЗІЙНА СЛУЖБА
150 Дорощук Тетяна Степанівна Головний фахівець 10 755,00
151 Козюк Юрій Миколайович Заст.начальника служби 16 800,00
152 Король Ігор Петрович Начальник відділу 14 785,00
153 Музиченко Микола Володимирович Начальник служби 20 160,00
154 ЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ
155 Висоцька Світлана Василівна Головний фахівець 8 305,00
156 Гущіна Світлана Сергіївна Головний фахівець 10 755,00
157 Зубар Олександра Володимирівна Головний фахівець 10 755,00
158 Капанистий Вячеслав Іванович Заступник начальника відділу 13 440,00
159 Купецька Олена Михайлівна Головний фахівець 10 755,00
160 Кушнір Лариса Борисівна Начальник управління 20 160,00
161 Малярчук Юрій Богданович Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
162 Наврата Валерій Ігорович Заступник начальника відділу 13 440,00
163 Недільська Олена Михайлівна Головний фахівець 10 755,00
164 Раздобарін Сергій Михайлович Заст. нач.департаменту 20 160,00
165 Раздобаріна Крістіна Сергіївна Начальник відділу 14 785,00
166 Рогіна Анастасія Вячеславівна Начальник відділу 14 785,00
167 Скопич Юрій Володимирович Заступник начальника відділу 13 440,00
168 Слюсар Світлана Валеріївна Заступник начальника відділу 13 440,00
169 Собко Олександр Вадимович Заст.нач.департаменту-нач.управління 20 160,00
170 Сопін Роман Олександрович Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
171 Хлопузян Ренат Дмитрович Головний фахівець 10 755,00
172 Цівінська Наталія Миколаївна Головний фахівець 10 755,00
173 Чемерис Світлана Вікторівна Головний фахівець 10 755,00
174 Шляхетський Андрій Леонідович Начальник відділу 14 785,00
175 ДЕПАРТАМЕНТ ПО РОБОТІ З ПЕРСОНАЛОМ
176 Іванова Валентина Юріївна Провідний фахівець 8 735,00
177 Асаулов Володимир Олександрович Начальник департаменту 26 880,00
178 Гаркуша Тетяна Олександрівна Секретар Голови Правління 7 005,00
179 Гуменюк Даря Володимирівна Помічник заступника Голови Правління 8 735,00
180 Дробина Сергій Васильович Начальник управління 20 660,00
181 Дудка Олена Вікторівна Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
182 Журавель Людмила Іванівна Помічник директора 0,00
183 Кобець Олена Яківна Начальник управління 20 160,00
184 Кузьмін Сергій Олександрович Менеджер з персоналу 13 600,00
185 Літвінчук Людмила Дмитрівна Провідний фахівець 8 735,00
186 Левіна Оксана Павлівна Помічник заступника Голови Правління 8 735,00
187 Лобань Леонід Ілліч Заступник начальника відділу 13 440,00
188 Нагайченко Тетяна Сергіївна Помічник І заст. Голови правління-дир.виконавчого 10 755,00
189 Новацька Галина Геннадіївна Начальник відділу 14 785,00
190 Раковська Любов Олексіївна Начальник відділу 14 785,00
191 Січкар Ольга Михайлівна Головний фахівець 10 755,00
192 Сарамуд Світлана Олександрівна Помічник заступника Голови Правління 8 735,00
193 Старух Тереза Адольфівна Головний фахівець 10 755,00
194 Сухонос Світлана Вікторівна Головний фахівець 10 755,00
195 Тєльцова Оксана Володимирівна Начальник сектора 12 095,00
196 Ткачук Алла Петрівна Провідний фахівець 8 735,00
197 Шилко Ярослава Миколаївна Головний фахівець 10 755,00
198 УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗВІТНОСТІ
199 Деркаченко Ірина Василівна Головний фахівець 10 755,00
200 Дронова Даря Сергіївна Провідний економіст 7 205,00
201 Лісничук Ольга Всеволодівна Начальник сектора 12 095,00
202 Максимець Ігор Станіславович Заст.нач. управління 0,00
203 Струков Сергій Вікторович Заступник начальника відділу 14 785,00
204 Ченцова Олена Юріївна Начальник управління 40 325,00
205 Юрченко Ганна Вячеславівна Головний фахівець 10 755,00
206 ДЕПАРТАМЕНТ БЕЗПЕКИ
207 Афонін Ігор Анатолійович Начальник відділу 14 785,00
208 Білаш Максим Петрович Головний фахівець 10 755,00
209 Гордєєв Едуард Миколайович Начальник відділу 14 785,00
210 Гребенник Володимир Іванович Начальник департаменту 26 880,00
211 Дзюба Геннадій Анатолійович Заст.нач.управл.- нач. відділу 14 785,00
212 Зіньковський Віталій Юрійович Головний фахівець 10 755,00
213 Калініна Людмила Василівна Заступник начальника відділу 13 440,00
214 Крюков Іван Ігорович Головний фахівець 10 755,00
215 Куриленко Сергій Михайлович Начальник управління 20 160,00
216 Линюк Яків Михайлович Заст. нач.департаменту 20 160,00
217 Матковський Юрій Михайлович Заступник начальника відділу 13 440,00
218 Наливайко Яніна Вячеславівна Головний фахівець 10 755,00
219 Оленченко Євген Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
220 Оропай Павло Юрійович Начальник відділу 14 785,00
221 Примак Павло Трохимович Заст.нач.департаменту-нач.управління 20 160,00
222 Романюк Олександр Павлович Начальник відділу 14 785,00
223 Селіванов Віктор Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
224 Слабінський Григорій Юрійович Заступник начальника відділу 13 440,00
225 АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ
226 Висоцький Віктор Петрович Начальник відділу 14 785,00
227 Зятькова Ірина Анатоліївна Заступник начальника відділу 13 440,00
228 Лепський Сергій Володимирович Головний фахівець 10 755,00
229 Репік Олег Володимирович Головний фахівець 10 755,00
230 Юдкін Сергій Миколайович Головний фахівець 10 755,00
231 ПЕРШИЙ СЕКТОР
232 Сидор Олександр Петрович Начальник сектора 12 095,00
233 Устименко Наталія Петрівна Головний фахівець 10 755,00
234 УПРАВЛІННЯ ПІДГОТОВКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇЇ КБ
235 Аніканов Ігор Володимирович Головний фахівець 10 755,00
236 Будняк Дмитро Ігорович Начальник відділу 14 785,00
237 Клименко Дмитро Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
238 Козак Володимир Леонідович Начальник відділу 14 785,00
239 Лутченко Ірина Валентинівна Головний фахівець 10 755,00
240 Петрук Ігор Михайлович Головний фахівець 10 755,00
241 Сарнавський Василь Андрійович Заст.нач. управління 20 160,00
242 Сергієнко Ірина Володимирівна Заступник начальника відділу 0,00
243 УПРАВЛІННЯ АСК, МЕТРОЛОГІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ
244 Гончарук Дмитро Миколайович Головний фахівець 10 755,00
245 Дегтяр Віталій Олександрович Начальник відділу 14 785,00
246 Киба Олександр Іванович Начальник управління 20 160,00
247 Ковальчук Ігор Юрійович Начальник відділу 14 785,00
248 Обозний Микола Миколайович Заступник начальника відділу 13 440,00
249 Поляков Вячеслав Серафімович Начальник сектора 12 095,00
250 Пузир Сергій Олександрович Заст.нач. управління 16 800,00
251 Чебоненко Сергій Федорович Головний фахівець 10 755,00
252 Шевчук Ольга Юліївна Головний фахівець 10 755,00
253 ПЛАНОВО — ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ
254 Біліченко Олексій Анатолійович Начальник управління 20 160,00
255 Барановська Вікторія Михайлівна Головний фахівець 10 755,00
256 Башкірова Вікторія Василівна Головний фахівець 5 200,00
257 Довгуша Тетяна Петрівна Головний фахівець 10 755,00
258 Запорожан Валентина Петрівна Головний фахівець 10 755,00
259 Мітяєва Олена Сергіївна Начальник відділу 14 785,00
260 Малярчук Оксана Богданівна Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
261 Паюк Олена Петрівна Головний фахівець 10 755,00
262 Сердюк Наталья Володимирівна Головний фахівець 10 755,00
263 Собиченко Андрій Володимирович Головний фахівець 0,00
264 Ханас Володимир Йосифович Начальник сектора 12 095,00
265 Шелельо Анна Миколаївна Головний фахівець 10 755,00
266 ДЕПАРТАМЕНТ КОМЕРЦІЙОНЇ ДІЯЛЬНОСТІ
267 Демченко Оксана Вікторівна Заступник начальника відділу 13 440,00
268 Дорошенко Максим Михайлович Заступник начальника відділу 13 440,00
269 Корочинська Ольга Євгенівна Заступник начальника відділу 9 250,00
270 Кузьмин Юрій Ігорович Заст.нач.управл.- нач. відділу 16 800,00
271 Курчінська Ольга Ігорівна Заст.нач. управління 10 040,00
272 Ліба Ірина Іванівна Головний фахівець 10 755,00
273 Ліфенко Олена Сергіївна Головний фахівець 10 755,00
274 Максименко Руслан Григорович Заступник начальника відділу 13 440,00
275 Сидоренко Тетяна Василівна Заступник начальника відділу 13 440,00
276 Солодко Андрій Вікторович Начальник відділу 14 785,00
277 Струпов Анатолій Миколайович Начальник управління 20 160,00
278 Струцінський Андрій Володимирович Заступник начальника відділу 13 440,00
279 Тищенко Артем Валерійович Головний фахівець 10 755,00
280 Юрченко Володимир Петрович Заст.нач.департаменту-нач.управління 20 160,00
281 НАУКОВО — ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ
282 Єгоркін Ярослав Ігорович Провідний фахівець 8 735,00
283 Дідошак Ольга Вітольдівна Начальник сектора 12 095,00
284 Мощенко Марина Миколаївна Головний фахівець 10 755,00
285 Нестеренко Сергій Олексійович Начальник відділу 14 785,00
286 Тимах Роман Володимирович Начальник сектора 12 095,00
287 ВІДДІЛ НЕПРОФІЛЬНИХ АКТИВІВ
288 Рибчич Ірина Вікторівна Головний фахівець 8 930,00
289 Філіппова Ольга Олександрівна Заступник начальника відділу 9 240,00
290 АВТОТРАНСПОРТНА СЛУЖБА
291 Багаліка Олексій Вікторович Водій 4 925,00
292 Вініченко Олександр Петрович Водій 4 925,00
293 Геращенко Петро Миколайович Водій 4 925,00
294 Головко Ігор Федорович Водій 4 925,00
295 Грошко Микола Вітальович Водій 4 925,00
296 Діденко Раїса Миколаївна Лікар-терапевт 8 735,00
297 Дітківський Олександр Вікторович Водій 4 925,00
298 Карпович Олексій Олегович Водій 4 925,00
299 Карпович Олександр Олегович Старший механік 0,00
300 Левченко Юрій Степанович Начальник автотранспортної служби 14 785,00
301 Піндюра Ігор Михайлович Водій 4 925,00
302 Пашинський Сергій Васильович Водій 4 925,00
303 Ченцов Анатолій Анатолійович Начальник автотранспортної служби 14 785,00
304 Шапін Геннадій Іванович Водій 4 925,00
305 ВІДДІЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ І ТОРГІВЛІ
306 Богдан Людмила Миколаївна Кондитер 3 280,00
307 Власенко Ольга Анатоліївна Начальник відділення 14 785,00
308 Говенко Марина Миколаївна Технолог 4 655,00
309 Жук Тетяна Миколаївна Бармен 3 505,00
310 Караченко Тетяна Костянтинівна Підсобний робітник 2 525,00
311 Коваль Олена Олександрівна Контролер-касир 3 785,00
312 Кулик Ірина Миколаївна Кухар 3 280,00
313 Леончік Наталія Володимирівна Шеф-кухар 6 695,00
314 Петренко Тамара Петрівна Бармен 3 505,00
315 Погребняк Ірина Федорівна Кухар 3 280,00
316 Суздалєва Ірина Василівна Кухар 3 280,00
317 Чемезова Інна Борисівна Заст.нач.відділення громадського харчування і торгівлі 13 440,00
318 Шарандак Олеся Василівна Кухар 3 280,00
319 Якимчук Василь Семенович Вантажник 2 555,00
320 ДЕПАРТАМЕНТ МАТЕРІАЛЬНО — ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ
321 Дмух Андрій Анатолійович Начальник управління 16 890,00
322 Ходорковська Лілія Володимирівна Головний фахівець 6 865,00
323 УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЇ ТА РОЗВИТКУ
324 Кехба Сабіна Владиславівна Заступник начальника відділу 16 000,00
325 Токарєв Антон Володимирович Начальник управління 84 000,00
326 УПРАВЛІННЯ МЕТРОЛОГІЇ, КВП ТА АВТОМАТИКИ
327 Сондей Маряна Борисівна Головний фахівець 10 755,00
328 УПРАВЛІННЯ МАЙНА ТА НЕПРОФІЛЬНИХ АКТИВІВ
329 Білецька Ольга Володимирівна Начальник сектора 13 440,00
330 Білуха Олександра Едуардівна Головний фахівець 10 755,00
331 Борошук Олександр Валентинович Головний фахівець 10 755,00
332 Запорожан Іван Іванович Головний фахівець 10 755,00
333 Кузнєцова Ірина Ігорівна Провідний фахівець 8 735,00
334 Міх Олександр Васильович Начальник управління 20 160,00
335 Максимець Інна Михайлівна Головний фахівець 10 755,00
336 Мартиненко Алла Миколаївна Начальник відділу 14 785,00
337 Мегем Костянтин Миколайович Начальник відділу 14 785,00
338 Риндюк Олександр Володимирович Головний фахівець 10 755,00
339 ДЕПАРТАМЕНТ НАЗЕМНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
340 Гапуняк Роман Богданович Начальник відділу 14 785,00
341 Марущенко Віктор Вікторович Начальник департаменту 40 320,00
342 Савчук Мирослав Тарасович Начальник сектора 12 095,00
343 УПРАВЛІННЯ МІЖНАРОДНИХ ПРЕКТІВ
344 Тимошенко Андрій Олексійович Начальник управління 84 000,00
345 УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙ
346 Клімов Олександр Юрійович Начальник управління 84 000,00
347 УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ СВЕРДЛОВИН
348 Негребецький Юрій Дмитрович Начальник управління 41 000,00
349 УПРАВЛІННЯ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН ТА СЕРВІСНИХ РОБІТ
350 Тернавщенко Віктор Сергійович Начальник управління 27 000,00

Похожие новости

Posted in Новости.