#Ляшко визнав, що документи Трепака про «чорну бухгалтерію» регіоналів містять компромат проти нього

Lyashko-krade1

Інформацію оприлюднили з «чорної бухгалтерії» регіоналів, повідомляє .

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко побоюється, що незабаром може бути оприлюднена інформація про нібито фінансування його політсили Партією регіонів.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

«Попереджаю суспільство, що в інформпростір готується викид інформації про те, що начебто я чи Радикальна партія отримували фінансування від Партії регіонів. Інформація про це начебто міститься у так званій чорній бухгалтерії регіоналів, яку передав НАБУ колишній заступник голови СБУ Віталій Трепак», — зазначив Ляшко.

Політик зазначив, що «подібні „сенсаційні викриття“ — це розроблена спецслужбами на замовлення Президента Порошенка брудна спецоперація».

«Замовники вигаданого проти нас компромату намагатимуться дискредитувати нас і під цим приводом провалити в парламенті голосування за створення ТСК по розслідуванню корупції Президента і його оточення», — вважає Ляшко.

Екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

Нагадаємо, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

«Чорна бухгалтерія» Партії регіонів охоплює дуже тривалий період виплат, зокрема «часи правління державою кількома президентами, складами уряду та парламенту, а також низку президентських, парламентських та місцевих виборів».

Похожие новости

Posted in Новости.