Дитячі гойдалки

Зовсім недавно вирішили з дружиною покращити, а точніше, дещо змінити наше маленьке подвір’я. Причина банальна: діти підросли і в пісочниці вже гратися їм не так весело. Тягне до більш активних видів розваг.
Думали-гадали, та вирішили спочатку поставити футбольні ворота та дати можливість хлопцям разом із сусідськими ганяти м’яча у вільний час. Проте цю ідею відкинули, адже треба було ще й дівчаткам щось придумати. А двір невеликий, розігнатися нема куди. Та й за вікна будемо переживати: футболісти точно поб’ють.
Сіли ми гортати сторінки „павутини” в пошуках чогось такого, щоб дітям сподобалось, і знайшли: дитячі гойдалки. Встановити таку в дворі та й годі ще щось шукати. Гойдалки, які можна купити за посиланням http://kidigo.com.ua/ua/subwelcome/vmv-detskie-cacheli в мережі, легко монтуються та демонтуються в разі потреби. Їх можна поставити, куди завгодно та потім перенести, або навіть продати, коли діти виростуть.
Саме на цій ідеї і саме на сайті http://kidigo.com.ua ми і зупинили свій вибір та пошуки. Сконтактували за контактами, отримали відповіді на всі запитання та й замовили. За два дні забрали в кур’єра. Хороший ресурс, а діти з гойдалки не злазять вже третій день.

Posted in Блог, Блог Сапе.